0
02128428905

درباره ما

 

من از همون بچگی عاشق دنیای کامپیوتر و هک و امنیت بودم. اون اوایل کسی نبود بهم کمک بکنه و بگه چه کاری بکنم و چه کاری رو نکنم و منم علاقه داشتم و هر آموزش و کتابی دستم میومد میخوندم. اما هر چی بیشتر جلو میرفت راه هایی که میرفتم رو بی نتیجه میدیدم و مجبور میشدم دوباره برگردم به خونه اول و از نو شروع کنم، بعضی وقت ها از این شاخه به اون شاخه میپریدم و خلاصه اینا همشون باعث میشدن وقت و تلاش من هدر بره، بی نتیجه..!
رفته رفته با دوستایی آشنا شدم که اونا هم مثل من علاقه زیادی به هک و امنیت داشتن اما اونا هم نمیدونستن نقشه راه هکر شدن چیه و مثل من سردرگم بودن و از هر چیزی یکم یاد داشتن.. خیلی از دوستایی که داشتم، کم کم توی این مسیر سرد شدن و از دنیای هک و امنیت فاصله گرفتن و راه دیگه ای رو پیش گرفتن اما من و چند تا از دوستام بازم با سماجت پای هدفمون موندیم… من همیشه آرزو میکردم کاش بتونم یه منبع جامع و کامل پیدا کنم و با اون پیش برم اما این همیشه یه آرزو موند. یه روز همینطوری به فکرم زد که چرا من و دوستام، خودمون یه منبع جامع درست نکنیم؟! چرا که نه!؟ ما خیلی تلاش کرده بودیم و اونقدر راه ها رو رفته بودیم که حالا میتونستیم تشخیص بدیم چه راهی درسته و چه راهی غلط و برای اینکه کس دیگه ای سردرگم نباشه و آزمون و خطا های ما رو انجام نده، تصمیم گرفتیم یک وبسایت افتتاح بکنیم و تلاش کنیم یه منبع جامع و کامل، یه نقشه راه دقیق و هدفمند برای کاربران علاقه مند باشیم. این شد که اولترا افتتاح شد…

 

 

 

در اولترا ما چه کاری انجام میدهیم؟!

هدف حال و اصلی اولترا تدریس مفاهیم هک و امنیت به زبان ساده است، به طوری که هر کاربری در هر پایه و سطحی بتواند با دنیای هک و امنیت ارتباط برقرار کند و با علاقه در آن پیش برود. در اولترا ما تلاش میکنیم به علاقه مندان هک و امنیت کمک بکنیم تا شروع کنند و در این حوزه پیش بروند و همیشه به روز باشند. در اولترا منابع رایگان و جذاب و کاربردی قرار داده میشوند که در هر سطحی باشید میتوانید از آنها استفاده کنید.
همانطور که متوجه شده باشید، هدف اصلی اولترا کمک به عزیزان علاقه مند میباشد. اما این فقط شروع کار میباشد و اهداف و برنامه های بسیاری در آینده دارد و امیدواریم بتوانیم آنها را در کنار شما اجرا کنیم و کارهای زیادی در راستای ارتقای امنیت سایبری انجام دهیم.