0
02128428905

چگونه از هک کسب درآمد کنیم ؟

کسب درآمد از هک, چگونه از هک کسب درآمد کنیم

سلام خدمت تمامی کاربران گل سایت تیم امنیتی اولترا

نزدیک به دوسال از فعالیت اولترا سکوریتی میگذره افرادی زیادی به ما پیام دادن چگونه از هک کسب درآمد کنیم ؟ راه های کسب درآمد از هک چیه؟ درآمد یک هکر چقدره؟ بازار کار رشته هک و امنیت چیه؟ هکرها چجوری پول در میارن؟ و… عشق علاقه توی کار مهمه ولی وقتی یک کاری انجام بدیم نتونیم ازش پول دربیاریم مارو سرد میکنه و نمیتونیم به هدفی که داریم برسیم تو این پست روش هایی که میشه از هک درآمد داشت جمع آوردی کردم چه برای افرادی ایران قصد فعالیت دارن چه برای افرادی که درخارج از کشور میخوان کار بکنن راجب موضوعی اینکه درآمد یک هکر چقدره زیاد پرسیده بودید توی این پست کامل توضیح دادم. پول درآوردن از طریق هک کاری سختی نیست پشتکار تلاش لازم داره. افراد زیادی در ایران از هک پول درمیارن شما هم میتونید یکی از اون افراد باشید.

خوب است بدانید : هک چیست و هکر کیست ؟

هکرها چگونه کسب درآمد میکنند ؟

هک و امنیت یکی از حوزه های کامپیوتر و IT میباشد که در دنیای امروز بسیار پرطرفدار و همچنین بسیار کاربردی است. هر کسی اگر سیستمی داشته باشد، اگر فایل های باارزشی داشته باشد و به طور کلی اگر نیازمند امنیت باشد با توجه به پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت هکرها به یک متخصص امنیتی نیاز خواهد داشت. متخصصان امنیت و هکرها باید آزمون های امنیتی و شبکه و هک را پشت سربگذرانند و مطالعات زیادی داشته باشند تا بتوانند دانش مورد نیاز را کسب کنند و از سیستم های مختلف حفاظت کنند. و همانطور که حدس میزنید این مسیر به صبر و حوصله و تلاش زیادی نیازمند است.
یکی از راه هایی که میتواند شما را در این مسیر با انگیزه نگه دارد و بتوانید مصمم به سمت هدفتان حرکت کنید، درآمدتان از این رشته میباشد. پول این روزها یک نیاز جدی میباشد و میتوان گفت اگر در کاری درآمد نداشته باشید، علاقه تان هرچقدر هم زیاد باشد، روز به روز کمتر میشود تا اینکه آن کار را کاملا رها کنید. البته این نکته را هم باید ذکر کرد که شما برای پول نباید کار کنید، بلکه باید به سمت علاقه خودتان بروید، پول و درآمد خودبه خود میرسند.. حوزه هک و امنیت یک حوزه نوپا میباشد که در ایران و تقریبا خارج از کشور هنوز در آن جایگاهی که باید باشد نیست اما با این حال میتوانید درآمد قابل توجهی از این حوزه داشته باشید.

 

در همین ابتدا، کارهای غیرقانونی ممنوع !

صحبت از هک و امنیت که میشود، خیلی ها حواسشان به سمت کارهای غیرقانونی، نفوذ بدون اجازه به سیستم افراد مختلف، انتقام، باج گیری در ازای دزدی اطلاعات و … پرت میشود! در ابتدای این مقاله باید به شما بگوییم که کسب درآمد از این نوع کارها در محدوده مقاله ما نیست. به عنوان مثال شاید شما برای یک انتقام یا کینه، کسی را هک کنید و اطلاعات آن را به مشتری بدهید و پول زیادی هم بگیرید اما باید بدانید دیر یا زود گیر خواهید افتاد. همچنین باید متذکر بشویم که این کارها غیراخلاقی و غیرقانونی میباشد و هرچقدر هم از این کارها درآمد داشته باشید، باز هم ممکن است برایتان مشکل ساز شود و پیشنهاد ما به شما دوری از این کارها است.

 

 

کسب درآمد از هک, چگونه از هک کسب درآمد کنیم ؟

بخش اول

کسب درآمد هکرها در ایران

هروقت صحبت از کار در ایران میشود، آن هم کارهای حوزه کامپیوتری و هک، خیلی ها همان اول جا میزنند و انگیزه خودشان را کلا از دست میدهند! شاید این نگاه برای آنهایی که دانش کمی داشته اند و کار پیدا نکرده اند یا نتوانسته اند کاری برای خودشان دست و پا کنند درست باشد. اما شما مطمئن باشید که اگر دانش کافی را داشته باشید (در هر کاری) شما به زودی به شغل و درآمد مورد نظر خودتان میرسید.
اگر فکر میکنید ما انگیزه بیخود و به اصطلاح شعار به شما میدهیم! تحقیق کنید و افراد کاربلدی را که بیکار هستند را پیدا کنید! میبینید که یا پیدا نمیشوند یا هم اگر پیدا شوند و درموردشان پرس و جو کنید میبینید که دنبال درآمد نیستند…
از بحث دور نشویم! در ایران راه هایی برای کسب درآمد هکر ها میباشد، کارهایی مثل تدریس، تولید ابزار، استخدام های دولتی و خصوصی که هر بخش را به طور جدا بررسی میکنیم:

 

تدریس هک و امنیت

شاید بتوان گفت مهم ترین بخش و سریع ترین راهی که میتوانید در هک و امنیت به درآمد برسید راه تدریس است. در ایران بیشتر نوجوانان و جوانان به هک و امنیت علاقه مند هستند و خیلی مصمم هستند که این مسیر را دنبال کنند و شما دانش و تجربه ای را که کسب کرده اید را میتوانید به آنها انتقال دهید و در ازای آن پول دریافت کنید. برای آموزش میتوانید در آموزشگاه های حضوری کار کنید یا در خانه برای وبسایت ها دوره آموزشی آنلاین تهیه کنید، یا خودتان برای خودتان یک بسته آموزشی درست کنید و بفروشید. بسته به اینکه کدام راه را انتخاب میکنید سختی ها و درآمد های مختلفی خواهید داشت. به عنوان مثال وبسایت های آموزشی معمولا ساعتی کار میکنند یعنی شما یک دوره آموزشی ویدیویی تهیه میکنید و به ازای هر ساعت دوره، شما مبلغی را دریافت میکند.

 

استخدام در شرکت ها و سازمان ها

این راه سختی های خاص خودش را با توجه به جایی که می خواهید آنجا استخدام شوید را دارد. شما باید شرایط خاصی را داشته باشید، در موارد خاصی تسلط داشته باشید و بتوانید نیازهای شرکت یا فردی که میخواهد شما را استخدام کند را رفع کنید. شما میتوانید در سازمان های دولتی و یا خصوصی استخدام شوید و مشغول کار شوید که با این روش درآمد حدودی ۳ تا ۵ میلیون را برای شروع دارید که درآمد نسبتا بالا و خوبی به حساب می آید.
همچنین یک راه کسب درآمد دیگر برای هکرها را میتوانیم در محدوده استخدام قرار دهیم و آن استخدام برای محافظت از پیج های اینستاگرام، فایل ها و تامین امنیت وبسایت ها میباشد، که البته زیاد به دانش خیلی پیشرفته ای نیاز ندارد اما حتی بسیاری از شرکت های بزرگ نیز برای چک کردن سرور ها و حملاتی که به وبسایت هایشان وارد میشود از این افراد کمک میگیرند و در ازای آن هزینه ای پرداخت میکنند.

 

شکار باگ

شما به عنوان یک متخصص امنیتی و هکر پیشرفته یا برنامه نویس حرفه ای میتوانید نقص سیستم ها را پیدا کنید و در ازای آن هزینه ای دریافت کنید. برای اینکار وبسایت هایی مثل hackerone.com و bugcrowd.com وجود دارند که میتوانید باگ هایی که پیدا میکند را به آنها بدهید و در ازای آن مقدای بیت کوین یا دلار دریافت کنید. همچنین شرکت های خصوصی از پیشرفته ترین ها مثل مایکروسافت و اپل و .. تا شرکت های نوپا و حتی شرکت های ایرانی نیز گاهی اوقات برای برنامه ای که تازه منتشر میکنند جایزه ای برای پیدا کردن باگ های آن قرار میدهند و شما میتوانید در این راه هم کسب درآمد کنید. که البته کار سختی میباشد و اگر دنبال جایزه های شرکت ها باشید خیلی فرصت ها کم میشود.

 

ساخت و فروش ابزار امنیتی و هک

این بخش یکی از راه های بحث برانگیز در کسب درآمد هکر ها شناخته میشود. در واقع میتوان یک ابزار امنیتی را یک چاقو دید که میتوانید با آن هم به انسان ها آسیب برسانید و هم میتوانید با آن میوه پوست بکنید یا کارهای روزمره ای که خیلی میتواند مفید باشد انجام دهید. اما در کل ساخت ابزار کار غیر قانونی نمیباشد و بستگی به فردی دارد که چه استفاده از این ابزار شما میبرد. اگر شما برنامه نویس و هکر خوبی باشید میتوانید این ابزارهای امنیتی را بنویسید و در سایت های مربوطه بفروشید و درآمد خودتان را داشته باشید.

درآمد هکر ها در ایران همش به کارهای قانونی ختم نمیشه افراد زیادی هست از راه های غیرقانونی کسب درآمد میکنن ما تو این مقاله سعی براین داریم روش های درآمدی برای یک هکر کلاه سفید رو بگیم

عزیزانی که این مقاله میخونن و قصد هک و امنیت شروع کنن. پست هایی که براشون قرار میدم مطالعه کنن
هک چیست هکر کیست
مراحل هکر شدن
نقشه راه شروع هک و امنیت

 

کسب درآمد از هک, چگونه از هک کسب درآمد کنیم ؟

 

بخش دوم

کسب درآمد هکرها در خارج

افراد زیادی هستن که قصد مهاجرت دارن و میخوان هک در یک کشور خارجی ادامه بدن درآمد هکر در خارج از کشور بدون شک بالاتر ازیک هکر در ایران هستش.
با توجه به صحبتی که با همکاران و دوستانی که در خارج از کشور به کار در حوزه هک و امنیت مشغول بودند، شد متوجه شدیم که هک و امنیت در خارج از کشور فعلا اهمیت بالاتری دارد و برای کسانی که در این کار متخصص باشند اهمیت زیادی قائل میشوند و برایشان بهترین امکانات و مسکن و حقوق بالا فراهم میشود. به طور کلی میتوان گفت کسب درآمد از هک و امنیت در خارج از کشور فعلا در شرایط استاندارد تری قرار دارد.
در خارج از کشور تمام راههایی که در ایران بررسی شد وجود دارد به علاوه حقوق و مزایای بالاتر و یک سری کارهای دیگر که در ادامه به آنها میپردازیم.

 

مدیر امنیت شبکه

شما به عنوان یک متخصص امنیتی میتوانید از شبکه ها و سیستم های ادارات مختلف محافظت کنید و از این طریق درآمد داشته باشید. در این راه شما دائما با انواع حملات هکرها روبه رو میشوید و دائما باید مغز خودتان را به چالش بکشید و با خود فکر کنید که یک هکر چگونه میتواند به شبکه آسیب بزند و آن حفره امنیتی را برطرف کنید. همانطور که گفته شد شما با یک شغل پر از چالش و هیجان رو به رو هستید اما ممکن است برایتان سخت هم باشد. با این حال حقوق پایه برای انجام این کار حدود ۴ هزار دلار میباشد و بسته به توانایی ها و سابقه کاری شما میتواند بیشتر هم بشود.

 

بررسی و آنالیز وبسایت

یکی از راه هایی که در خارج از کشور میتوانید در حوزه هک و امنیت درآمد داشته باشید بررسی و آنالیز وبسایت ها میباشد که در ایران هم وجود دارد اما خیلی کم! به عنوان مثال اگر سابقه کاری خوبی داشته باشید و تقریبا سطحتان حرفه ای باشد برای آنالیز و بررسی یک وبسایت میتوانید ساعتی ۶۰ دلار حقوق بگیرید! حتی اگر سطحتان متوسط و رو به پایین باشد باز هم ساعتی ۳۰ دلار درآمد را خواهید داشت که باز هم درآمد بالایی محسوب میشود. همچنین باید توجه داشته باشید درآمدهایی که گفته شد ثابت نیستند و با توجه به توانایی های شما در امنیت ممکن است بالاتر هم برود.

 

استخدام شرکت های دولتی و خصوصی

یکی از راه های کسب درآمد از هک در خارج از کشور استخدام در شرکت های خصوصی و یا دولتی میباشد به طوری که حداقل درآمد یک فرد که در شرکتی استخدام میشود ماهیانه ۵ هزار دلار است و همینطور که فرد و توانایی هایش پیشرفت میکنند حقوقش نیز بالاتر میرود که همانطور که میبینید یک راه درآمدی خیلی خوب و عالی میباشد.
مواردی که گفته شد فقط بخشی از درآمد و حوزه هایی هست که یک هکر میتونه در خارج از کشور کسب درآمد بکنه در آینده حتما این مقاله با اطلاعات جدید بروزرسانی میکنیم

شغل های دیگر

همانطور که گفته شد تمامی شغل هایی که در بخش درآمد هکرها از ایران ذکر شد در خارج از کشور هم وجود دارد ولو با حقوق و درآمد بیشتر. برای مثال مبحث تدریس در خارج از کشور از ساعتی ۵۰ دلار شروع میشود و هر چه شما پیشرفت بکنید حقوق و پاداش شما افزایش می یابد. به طور کلی حوزه هک و امنیت شغلی است که شما میتوانید از آن در هرجایی کسب درآمد کنید. امروزه تقریبا تمامی ارگان ها و شرکت ها یا حتی افراد معمولی به امنیت نیاز دارند و شما میتوانید این امنیت را برقرار کنید..

 

سخنان پایانی

از اهمیت حوزه هک و امنیت هرچقدر بگوییم کم است! امنیت بحث آینده داری میباشد و اگر شما برای ۵ سال بعدی خودتان را سرمایه گذاری کنید و مطالعه و تمرین کنید مطمئنا به درآمد خیلی بالایی خواهید رسید. در آینده همه چیز نیاز به امنیت سایبری دارند، از خانه ها و اتومبیل های هوشمند گرفته تا سیستم ها و وبسایت شرکت های مختلف.
حوزه هک و امنیت از رشته های نوپا و جدید میباشد که هنوز جایگاه واقعی آن در ایران و یا حتی در خارج از کشور نیز شناخته نشده اما باز هم میتوانید درآمد خوب و بالایی از این کار داشته باشید. در هر صورت نباید بی انگیزه باشید و پیوسته تلاش کنید و این نکته را مدنظر داشته باشید که برای درآمد بالا باید علاقه زیاد و تلاش مستمر داشته باشید.

امتیاز شما به این مقاله (1 تا 5)
در حال ارسال
نظرات کاربر
4.1 (10 آرا)
دیدگاه کاربران
 • امیر 13 اکتبر 2019

  قسمت فروش ابزار تست و نفوذ حداقل به نظر من تو این دور و زمونه که بهترین ابزار های این زمینه در حال حاظر رایگان در سطح نت موجود هستن(و البته خیلی زیادم هستن) کار بیهوده ایه ولی بقیه مثل تهیه محتوای آموزشی بدک نیست

  • امیرعلی 3 فوریه 2020

   ببخشید میشه کمتر فیلم ببینید؟؟
   کی گفته فروش ابزار کار بیهوده ایه..الان من ی ابزار ساختم که تو باهاش میتونی همه انتی ویروسارو دور بزنی…خب برو ببین ابزار های رایگان چقدر کارتو راه میندازن ):

   حالا بگذریم چقدر این ابزار رو فروختم و درامد کردم ):
   با احترام : امیر علی

  • فررشید 17 فوریه 2020

   دوست عزیز من یکیو میشناسم ک ی رات پایتونی ب درد نخور ساخت ! و در وحله اول چیزی حدود ۸ ملیون فقط فروشش بود ):

   شما این حرفتو ب چه مبنایی و اصول میگی<؟

  • Mr.hacker 27 آوریل 2020

   دوست عزیز پس این کانال تلگرامی که یه رت داغون به درد نخور میفروشن چی؟؟؟
   یا نرم افزار چرتی که مثلا به اسم اینستا هک ایرانسل من هک غیره به مردم بند میکنن چی؟؟

 • ابوالفضل صادقی 22 مه 2020

  سلام
  ببخشید خاستم باهاتون در ارتباط باشم و ازتون یه ابزار هک بخرم
  اگه بتونید کمکم کنید تا اخر عمر مدیونتون میشم🙏

 • محمد 3 آگوست 2020

  من یه برنامه هک میخوام با آموزش استفاده از اون.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *