0
02128428905

توییتر تعداد زیادی از حساب های جعلی را مسدود می کند

با سلام خدمت تمامی دوستان وب سایت اولترا سیکوریتی از این پس با اخبار های دنیای هک و امنیت در خدمت شما عزیزان هستیم .

توییتر ،‌ بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا ، به صورت خودکار تمامی حساب های جعلی را حذف می کند . مدیران شبکه اجتماعی توییتر در بیانه ای گفتند که ما در ماه مه و ژوین حدودا ۵۰ میلیون حساب جعلی را مسدود کرده اند . 

بیشتر این حساب های جعلی توسط نرم افزار ها به صورت خودکار ایجاد شده اند و از این حساب ها به جهت نظرات کاذب و جلب توجه استفاده می شوند.  مقامات توییتر گفتند هنگامی که تشخیص می دهد که حساب کاربری ممکن است غیر عادی باشد، به طور خودکار این حساب را قفل می کند و با صاحب حساب تماس می گیرد تا درخواست رمز عبور یا سایر محتویات را در اختیار شما قرار دهد.

اگر صاحب حساب کاربری در مدت زمان مشخص شده عملیات های مربوط به قفل حساب را انجام ندهد ، نمی تواند وارد حساب کاربری خود بشود و اطلاعات اولیه رو تغییر بدهد . از آنجایی که توییتر همه ی حساب های جعلی رو از طرف طرفداران یک حساب حذف می کند میزان توجه کاربرانی که برای طرفداران هزینه می کنند، به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.
توییتر گفت که اگر چه آنها می دانند که این روش باعث آسیب رساندن به برخی از کاربران خواهد شد، لازم است که شفافیت پلت فرم توییتر را حفظ کنیم.
در آینده، توییتر برنامه های مختلف خودکار و حساب های جعلی را پاک خواهد کرد. البته برخی از کاربران معمولی همچنین ممکن است درخواست های ایمیل برای درخواست بازنشانی رمز عبور دریافت کنند.
اولترا سیکورتی :
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *